پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳
کد خبر52054

معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تبریز خبر داد:
برگزاری نمایشگاه عملکرد شهرداری تبریز در موضوع تبریز 2018 در حاشیه نماز جمعه

حمیدی

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز گفت: در راستای لبیک به حساسیت نماینده محترم ولی فقیه در آذربایجان شرقی به عملکرد تبریز 2018، نمایشگاه عملکرد شهرداری تبریز در موضوع تبریز 2018 در معرض دید عموم شهروندان قرار می گیرد.

به گزارش شهریار، حجت الاسلام احمد حمیدی با بیان این مطلب اظهار داشت: نمایشگاه عملکرد شهرداری تبریز فردا در آغاز ایام الله دهه فجر در محل مصلی اعظم امام خمینی(ره) برگزار می شود.

او افزود: این نمایشگاه در ساعت 10 صبح افتتاح شده و در معرض دید عموم شهروندان قرار می گیرد.

حمیدی ضمن تقدیر از حساسیت نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی نسبت به عملکرد تبریز 2018 گفت: شهرداری تبریز فراتر از تکلیف سازمانی برنامه‌های متعدد فرهنگی و هنری را با محوریت معرفی تاریخ و فرهنگ تبریز برای رویداد تبریز۲۰۱۸ برگزار کرده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز اظهار داشت: شهرداری تبریز در این رویداد از نظر سخت افزاری و نرم افزاری تلاش خود را  فراتر از تکلیف سازمانی انجام داده است.

او صدور رایگان مجوز پروانه ساخت ۲۲ هتل و مسافرخانه و بهره برداری از مرکز همایش های بین المللی شهرداری، ساماندهی بازار تبریز و تلاش برای تکمیل پروژه مقبره‌الشعرا را از مهمترین اقدامات شهرداری تبریز برای رویداد تبریز 2018 دانست و گفت: انجام 176 عنوان برنامه  در قالب جشنواره، همایش و اجلاس، سمپوزیم و هفته های فرهنگی و مسابقات ورزشی و نمایشگاه در سطح  ملی و فراملی در مجموعه شهرداری تبریز به منظور رویداد تبریز  2018 انجام شده است.

حمیدی ادامه داد: برگزاری 71 عنوان نمایشگاه و نشست ملی و بین المللی، امضای هفت تفاهم نامه، برگزاری 17 هفته فرهنگی و خواهر خواندگی، تبلیغ در تمامی مراکز استان‌ها، برگزاری برنامه‌های رسانه‌ای و آموزشی و ملی و فراملی از جمله این برنامه‌ها بوده است.

گفتنی است نمایشگاه عملکرد شهرداری تبریز در موضوع تبریز 2018 پس از بازدید نمازگزاران به مدت یک هفته در یکی از مراکز فرهنگی شهرداری در معرض دید عموم خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 10 =