یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳
کد خبر71234

بازدید اعضای شورای اجرایی شهر دوستدار کودک تبریز از مدرسه نیکان آینده

مدرسه نیکان آینده

در پی انعقاد تفاهم نامه همکاری فیمابین انجمن(حکمت) و شهرداری تبریز، اعضای شورای اجرایی شهر دوستدار کودک از مدرسه نیکان آینده بازدید کردند.

به گزارش شهریار، محمد عزتی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تبریز و رئیس شورای اجرایی شهر دوستدار کودک گفت: این بازدید به منظور افزایش تعامل و هم‌افزایی با سمن‌های فعال در حوزه کودکان در شهر تبریز و آشنایی اعضای شورای مذکور با دستاوردهای فاخر این مجموعه صورت می پذیرد. از جمله این دستاوردها می توان به انتخاب به عنوان مدرسه برتر از سوی وزارت آموزش و پرورش، تقدیر در کتابچه جوایر الهام بخش نشست شهرهای دوستدار کودک جهان در کلن آلمان و بسیاری دیگر اشاره کرد.

یادآور می شود انجمن حمایت از کودکان مستعد به تحصیل (حکمت) در قالب دو مدرسه دخترانه و پسرانه نیکان آینده کودکان مستعد بازمانده از تحصیل بدسرپرست و بی سرپرست را جذب و ضمن فراهم آوردن تحصیل رایگان برای این عزیزان، امکانات و خدمات مطلوب دیگر جهت ایاب و ذهاب، تغذیه، آموزش‌های مهارت زندگی، بهداشت و سلامت و غیره را فراهم می‌آورد. توانمندسازی مادران این کودکان و تلاش برای غلبه بر فقر چند بعدی، ارایه آموزه ها بر مبنای درس و زندگی، ارایه آموزش غیر مستقیم از طریق بازی و ... از دیگر نتایج اقدامات نوعدوستانه این انجمن است. 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 2 =