شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴
کد خبر71407

طرح استقبال از بهار از اولویت های اصلی ‌شهرداری منطقه ۳ تبریز

طالب نژاد

شهردار منطقه ۳ تبریز از آغاز گسترده اجرای طرح " استقبال از بهار" در حوزه این منطقه از دهم اسفندماه خبرداد.

به گزارش شهریار، داوود طالب نژاد با اعلام این خبر و با اشاره به نحوه اجرای این طرح در آستانه سال جدید، گفت: طرح "استقبال از بهار" امسال از دهم اسفند آغاز و طبق برنامه زمانبندی شده  تا آخر سال اجرا خواهد شد.

وی ارائه خدمات محله ای را جزو مهمترین اهداف طرح استقبال از بهار عنوان کرد و گفت: حذف موانع فیزیکی، جمع آوری مصالح و نخاله، پاکسازی مبلمان شهری، امحاء دیوارنوشته های غیرمجاز و سفیدکاری دیوارها، ترمیم جداول، لایروبی جوبها و کانال ها، حذف پل های زاید و ترمیم پلهای معیوب، همسطح سازی دریچه ها، ساماندهی و پاکسازی و نیز شستشوی باکسهای زباله و رسیدگی به وضعیت ظاهری باکسها و لکه گیری آسفالت در معابر فرعی از جمله اقداماتی است که داخل محلات سطح حوزه منطقه ۳ اجرا خواهد شد.

وی افزود: عملیات کاشت انواع گل و نهال و نیز هرس درختان در معابر اصلی شهر از دیگر اقداماتی است که در این طرح به مرحله اجرا درخواهد آمد.

شهردار منطقه ۳ تبریز، افزود: مرحله دیگر طرح " استقبال از بهار"  شامل عملیات رنگ آمیزی مبلمان شهری از جمله رنگ آمیزی جداول، نرده ها، تابلوهای ترافیکی، شستشوی مبلمان شهری، شستشوی جداول، نرده ها، تابلوها و علائم ترافیکی، نصب انواع المان و سفره هفت سین نوروزی و نیز رسیدگی به وضعیت سرویس بهداشتی های سطح منطقه را شامل می شود.

طالب نژاد همچنین بر تلاش شبانه روزی نیروهای خدماتی شهرداری منطقه ۳ تبریز برای آماده سازی هرچه بهتر حوزه این منطقه برای ایام نوروز تاکید کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 4 =