یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
کد خبر54635

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز خبر داد:
تولید و توزیع بالغ بر ۴۰ هزار تن آسفالت در سطح تبریز طی سه ماهه اخیر

اسحقی

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز گفت: طی سه ماه اخیر حدود ۴۰ هزار تن آسفالت در تبریز تولید و در سطح شهر استفاده شده است.

به گزارش شهریار، محمدحسین اسحقی صبح امروز در جلسه شورای شهر تبریز با بیان اینکه این میزان آسفالت رقم بالایی است، اظهار داشت: مشکلی بابت خرید آسفالت نداریم و به طور مستقل آسفالت را تامین می‌کنیم.

اسحقی با اشاره به اینکه اولویت‌های آسفالت ریزی بر اساس مطالعه و نیاز خیابان ها و محلات است، افزود: زیرسازی خیابان های سطح شهر تا میزان زیادی تخریب شده است که همین موضوع ۱۰ برابر میزان آسفالت ریزی معمولی زحمت دارد اما در نهایت کیفیت کار بسیار بالاتر می شود.

او با بیان اینکه به کارگاه های امانی کاتر داده شده است، یادآور شد: در حال حاضر کمیته آسفالت شهرداری تبریز شکل گرفته و آزمایشگاه کیفی آسفالت در محل کارخانه تولید آسفالت مستقر شده است.

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز خاطرنشان کرد: هر چند بودجه امسال در حوزه آسفالت نسبت به سال گذشته افزایش یافته و ۸۰ میلیارد شده اما قیمت ها نیز نسبت به سال قبل افزایش چشمگیری داشته است.

اسحقی با اشاره به تلاش های انجام شده در راستای افزایش کیفی آسفالت تولید شده در شهرداری تبریز، گفت: به همین منظور دستگاه پیشرفته اتوماتیک تولید قطعات پیش ساخته بتنی خریداری و جهت خرید فلاسک آسفالت به مناطق مختلف شهرداری ابلاغ شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 0 =